1/13
Baje Pivljanina 01 | Dedinje | Beli dvor | Vila sa bazenom u dvorištu
Informacije
Opis
Za izdavanje ekskluzivna vila na Dedinju, u neposrednoj blizini Belog Dvora, na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu.
Vila se prostire na impresivnih 1000 m² stambenog prostora, uz dodatnih 320 m² garažnog prostora i 80 m² vešeraja, na placu površine 11 ari.
Objekat se sastoji od podruma, prizemlja i dva sprata, sa ukupno 25 spavaćih soba, 4 dnevna boravka, 19 kupatila, 4 toaleta, profesionalnom kuhinjom i velikim trpezarijskim prostorom.
U podrumu se nalazi garaža sa 13 parking mesta, dok je na ulazu u dvorište portirnica sa zasebnim kupatilom, što dodatno doprinosi funkcionalnosti i bezbednosti objekta.
Kuća je opremljena sistemima za grejanje na gas i struju (8 kotlova), centralnim sistemom za toplu vodu i klima uređajima u svim prostorijama.
Postoji mogućnost ugradnje lifta, kao i aktiviranja postojećeg bazena u dvorištu prema potrebama zakupca.
Nekretnina se izdaje polunameštena ili prazna, uz mogućnost adaptacije i prilagođavanja prostora različitim namenama.
Zahvaljujući veličini, strukturi i lokaciji, vila je pogodna za:
- diplomatska predstavništva
- ambasade
- klinike i zdravstvene ustanove
- poslovne centre i kompanije
- boutique hotele ili rezidencijalne projekte
Minimalan period zakupa je 3 godine.
Depozit je obavezan.
Kredium je prepoznat kao Platinum & Gold Agency - najbolji partner Beograda na vodi. Svojim uslugama omogućava brži i lakši dolazak do idealne nekretnine. Okuplja najbolje agente koji vam pružaju podršku od početka do kraja i značajno pojednostavljuju ovaj proces.
*Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika “Kredium” d.o.o.
Uslovi zakupa
Informacije o zgradi
Savski Venac
U blizini
Opremljenost objekta
Lokacija
Želite više informacija o ovoj nekretnini?
Prijavite se i pristupite svim dostupnim detaljima – brzo i jednostavno